Dynamicznie rozrastająca się firma produkcyjna pilnie poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy na stanowiskach:

Operator/ka maszyn produkcyjnych

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową stawka 14,50zł brutto na godzinę przez pierwsze trzy miesiące po trzech miesiącach 15,50zł brutto

-po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio u Klienta oraz stawkę 16,50zł brutto

-premia za nadgodziny

-dobrą atmosferę w pracy

-pakiet Randstad Plus: karta sportowa, opieka medyczna oraz zniżki na zakupy

Zadania:

-obsługa maszyn na produkcji

-nadzór nad maszyną

Oczekujemy:

- doświadczenia na podobnym stanowisku

- zaangażowania

- motywacji oraz chęci do do pracy

- chęć rozwoju oraz stabilnego zatrudnienia

- dyspozycyjność

- możliwości oraz chęci do podjęcia pracy w systemie II zmianowym (praca od 6-14 oraz 14-22)

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy nr. Licencji 47

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz.U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm. )

"Administratorem dobrowolnie podanych przez Państwa danych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy Al. Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia rekrutacji a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Państwa ofert pracy i ich wykorzystywaniem w przyszłych celach rekrutacyjnych. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania."

Job details
Sector:
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required

Randstad w Polsce był rok 1994 – Polska rozpoczęła starania o wejście do Unii Europejskiej, Edyta Górniak święciła tryumfy na festiwalu Eurowizji, a w Warszawie młody emigrant z USA – Ari Hecht rozpoczął działalność TempService – pierwszej polskiej firmy, świadczącej usługi pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. Początki nie były łatwe – usługi tego typu nie były znane polskim… Find out more