Job offer description

Feladatok:

  • Az alkalmazott minőségügyi szabványok, technikák és Valeo standardek gyártási környezetben történő alkalmazásának követése
  • Új minőségügyi technikák bevezetésének koordinálása, a bevezetéshez kapcsolódó oktatás lebonyolítása
  • Minőségbiztosítási mérnökök munkájának felügyelete, szakmai irányítása, koordinálása, mentorálása
  • Részvétel és segítségnyújtás vevői reklamációk kezelésben, ezzel kapcsolatos teendők irányítása
  • Elemzések szakmai felülvizsgálata
  • Selejtcsökkentésre irányuló törekvések meghatározása, a végrehajtás, szakmai ellenőrzése
  • Segítségnyújtás projekt fázisban lévő termékek bevezetésében, projekt és széria élet közti átmenet támogatása
  • Vevői auditok vezetése, prezentációk készítése
  • Minőségbiztosítási adatok riportálása a menedzsment felé
  • Minőségügyi tréningek tervezése

Elvárásaink:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év termelési területen minőségbiztosítási mérnökként szerzett tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Minőségügyi dokumentációk (PPAP, 8D) teljes körű ismerete
  • Vevői kommunikáció területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Társalgási szintű német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Utiköltség támogatás
  • Cafeteria
  • Bónuszrendszer
  • 13. havi jövedelem
  • Sportolási támogatás