Job offer description

Munkatársat keresünk miskolci irodánkba a következő munkakörbe: Marketing koordinátor.

  • egy dinamikus és fiatalos csapat része szeretnél lenni
  • kellően kreatív vagy és követed a legújabb szakmai trendeket
  • a social media és online / direkt marketing világában otthon vagy
  • önállóan és projekt csapatban is képes vagy minőségi munkára
  • gördülékenyen és meggyőzően tudsz kommunikálni
  • gyorsan tanulsz és szeretnél együtt nőni vállalatunkkal
  • rendelkezel releváns szakirányú végzettséggel

Ha téged választunk, a következő feladatokra számíthatsz:

  • alakíthatod sikeres szolgáltató vállalatunk marketing tevékenységét
  • kidolgozhatsz és megvalósíthatsz marketing stratégiát a vezetőkkel együttműködve
  • továbbfejlesztheted a cég arculati, branding és PR tevékenységét
  • aktívan részt vehetsz a társosztályok és üzleti területek támogatásában (BTL tevékenység; értékesítés-támogatás; eseményszervezés)
  • kiemelten foglalkozhatsz online marketing és social media területekkel
  • menedzselheted az offline és online marketing kommunikáció szerteágazó platformjait (honlap; hírlevél; szakmai felhívások / cikkek /hirdetések)

Várjuk a jelentkezésed, ha

  • stabil munkára és megbízható munkáltatóra vágysz
  • fontos számodra a folyamatos fejlődés, tanulás
  • hosszú távra keresel munkát - mert mi hosszú távra tervezünk

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésed, kérjük, juttasd el önéletrajzod a következő címre:

karrier@smart-jobs.hu

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Smart Jobs Kft. azért jött létre, hogy a változó munkaerő-piaci helyzetekre minimális határidővel a leghatékonyabb megoldást nyújtsa ügyfelei részére. Számunkra fontos, mind a partnerek, mind az álláskeresők elégedettsége, hisz e két szereplő találkozása és együttműködése jelentősen hozzájárul a vállalatok sikeréhez. Smart Jobs was founded to provide the most efficient solution to our… Find out more