Job offer description

Munkakör célja

A vállalat által megvalósított kiemelt beruházási megvalósításának előkészítése és teljes körű irányítása, különös tekintettel a tervezésre, engedélyeztetésre, a műszaki megvalósításra és az üzemindításra.

Felelősségi körök

• Beruházási projektek definiálása üzleti igények alapján

• Beruházási koncepció- és üzleti tervek támogatása, döntés-előkészítésében való részvétel

• Beruházási projektek üzleti és műszaki kockázatainak elemzése és folyamatos kezelése

• Műszaki projektterv (időterv, költségvetés, mérföldkövek, kulcs sikertényezők stb.) felállítása, folyamatos nyomon követése, beszámolás, beavatkozás

• Beruházás tervezés (koncepcionális tervezéstől a végleges kiviteli tervekig) illetve a tervezés irányítása, felügyelete és összehangolása

• Beruházások számára szükséges szakhatósági engedélyek megszerzésének és megtartásának, valamint a professzionális és törvényszerű beruházási folyamat betartásának teljes körű biztosítása

• Kivitelezési és tervezési tenderfolyamatok szakmai irányítása, partner kiválasztásban való részvétel

• Tervezési, engedélyezési és kivitelezési munkák szakmai ellenőrzése, szerződött felek irányítása

• Beruházási projektek dokumentációjának biztosítása

• Beruházási projektek teljes körű kiértékelése

• A műszaki projekt szervezet alá tartozó szakmai területek (villamos, épületgépész, hűtéstechnológia, informatika, biztonságtechnika ) munkáinak irányítása, koordinálása és összehangolása.

Munkavégzéshez szükséges ismeretek, készségek

• szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnöki vagy építészmérnöki diploma)

• legalább 5 éves tapasztalat beruházási projektvezetői oldalon

• Vezetői gyakorlat

• Építési projektekkel kapcsolatos jogszabályok, rendeletek, eljárások ismerete

• ÉTDR ismeret

• általános irodai és mérnöki szoftverek ismerete (MS Office, AutoCAD)

• magabiztos, határozott szakmai fellépés

• Megbízható, alapos, munkájára igényes személyiség

• Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség

• megoldásfókuszú gondolkodás és cselekvési hajlandóság

• önálló és emellett a csapatban történő munkavégzés motiválja

• Üzleti- és rendszerszemléletű

• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

• „B” kategóriás jogosítvány.

Előny:

• Több éves, hazai és nemzetközi környezetben szerzett élelmiszeripari beruházási-  és projektvezetési tapasztalat.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

A Pick Szeged Zrt. a Bonafarm Csoport tagja. A Bonafarm Csoport Közép- Kelet Európa egyik legnagyobb, vertikálisan integrált élelmiszergazdasági vállalatcsoportja, amely tevékenységével a növénytermesztéstől az állattenyésztésen át, az élelmiszer- feldolgozói és bortermelési ágazatig lefedi az élelmiszergyártás teljes folyamatát! A csoportba a Pick Szeged Zrt-n kívül olyan neves cégek tartoznak,… Find out more