Partner sites:EURES

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Partnerünkhöz keresünk regisztrált mérlegképes könyvelőt azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés
  • Analitikus nyilvántartások egyeztetése a főkönyvi számlákkal
  • Bevallások teljes körű elkészítése, ellenőrzése
  • Zárási feladatok elvégzése, az éves beszámoló elkészítése
  • Elemzések elkészítése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat teljes körű könyvelőként
  • Naprakész adózási ismeretek
  • Megbízhatóság, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség Excel és word ismerete

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony
  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Önálló felelősség, teljes munkakör
This job has expired
EOJD