Logisztikus - román nyelvtudással | EURES - European Job Days

Logisztikus - román nyelvtudással

by:  Pannon Work Zrt.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Munkahely: Lenti

Munka típusa: Asszisztencia; adminisztráció ,Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés ,Szállítás; logisztika

Feladatok

  • Kereskedelmi menedzserek, szaktanácsadók támogatása
  • Vevői rendelések rögzítése, szervezési feladatok
  • Egyeztetés a termelés tervezéssel, raktárral
  • Kiszállítások ütemezése, megszervezése
  • Túrajáratok kialakítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, fuvarozókkal
  • Logisztikai háttér adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes román és magyar nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség a vevőkezeléshez
  • Kiváló kommunikációs képesség, higgadtság a kommunikációban

Előnyök

  • Diszponens vagy fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes szintű ismerete

Munkaidő: Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről: Megbízónk Magyarország egyik vezető vállalata a tetőcserépgyártás, szálcement tetőfedő anyagok és homlokzatok piacán.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (megállapodás alapján)
  • Havi nettó 19.000 Ft cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Fejlődési, képzési lehetőség

Nyelvismeret

  • Román - Közép
  • Román - Felső

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu

This job has expired