Logisztikus - román nyelvtudással | EURES - European Job Days

Logisztikus - román nyelvtudással

by:  Pannon Work Zrt.

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Munkahely: Lenti

Munka típusa: Asszisztencia; adminisztráció ,Beszerzés | Logisztika | Fuvarszervezés ,Szállítás; logisztika

Feladatok

  • Kereskedelmi menedzserek, szaktanácsadók támogatása
  • Vevői rendelések rögzítése, szervezési feladatok
  • Egyeztetés a termelés tervezéssel, raktárral
  • Kiszállítások ütemezése, megszervezése
  • Túrajáratok kialakítása
  • Folyamatos kapcsolattartás a megrendelőkkel, fuvarozókkal
  • Logisztikai háttér adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes román és magyar nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó szervező és problémamegoldó képesség a vevőkezeléshez
  • Kiváló kommunikációs képesség, higgadtság a kommunikációban

Előnyök

  • Diszponens vagy fuvarszervező munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv tárgyalóképes szintű ismerete

Munkaidő: Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről: Megbízónk Magyarország egyik vezető vállalata a tetőcserépgyártás, szálcement tetőfedő anyagok és homlokzatok piacán.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés (megállapodás alapján)
  • Havi nettó 19.000 Ft cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás támogatása
  • Fejlődési, képzési lehetőség

Nyelvismeret

  • Román - Közép
  • Román - Felső

Projektvezető

Németh-Pásztor Katalin

Tel: 36302449797 | e-mail: katalin.pasztor@pannonwork.hu | online: www.pannonwork.hu

This job has expired

Jobs that may interest you

Logisztikus/raktáros - Tamási

Offered by:  Viapan Group
Workplace: Hungary
Ha Tamási egyik példaértékű munkahelyét kéne megnevezni, ez lenne az. Nem csupán termékeik minőségére fektetnek kiemelkedően nagy hangsúlyt, hanem a munkahely minőségére is. Elhivatottak munkavállalóik élet- és munkakörülményeinek fejlesztése iránt és folyamatosan szem előtt tartják, hogy családbarát munkahely maradjanak. Kiemelkedő precizitással és odafigyeléssel készítik el megannyi termékeiket, prémium minőséget garantálva ezzel. Romániában, Magyarországon, Ausztriában és Szerbiában egyaránt rendelkeznek korszerű, felújított... Read more