Job offer description

Feladatok

  • Folyamatos kapcsolattartás az általa kezelt partnerkörrel, minőségi szolgáltatás biztosítása számukra;
  • Kezeli a megrendeléseket, nyomon követi a levállalt fuvarfeladatokat és biztosítja az ehhez szükséges információáramlást;
  • Rögzíti a fuvarfeladatokat és elhárítja a fuvarfeladatok során felmerülő problémákat;
  • Felel a partnerköréhez tartozó kintlévőségek behajtásáért;
  • Ellátja a fuvarfeladatokhoz kapcsolódó adminisztrációt;
  • Előkészíti a számlázást.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Biztos, tárgyalási szintű ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Pontos adminisztráció.

Előnyt jelent

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (logisztikai vagy külkereskedelmi terület);
  • Fuvarozási és/vagy szállítmányozási, logisztikai területen szerzett tapasztalat;
  • Egyéb európai idegen nyelvek ismerete, különösen francia/olasz nyelvek.

Szükséges kompetenciák

  • Dinamikus, önállóan és csapatban egyaránt dolgozni tudó személyiség;
  • Precíz, pontos munkavégzés, monotonitástűrés;
  • Ügyfélorientált szemlélet;
  • Kitűnő kommunikációs készség, határozottság;
  • Problémamegoldó- és szervező készség;
  • Terhelhetőség.

Amit a Waberer's kínál

  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Kellemes, fiatalos munkakörnyezet;
  • Biztos munkaadói háttér.
Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Good
Salary range:
Date of expiry:

About company

Waberer’s International Nyrt. (Waberer’s) is the leader owned vehicle operator in international full truckload (FTL) transportation in Europe and market leader in Hungary in the field of domestic freight and complex logistics services. The Company’s activities cover long-haul international transport of standard pallet goods, domestic transport, storage and distribution of dry and refrigerated… Find out more