Key Account Expert | EURES - European Job Days

Key Account Expert

by:  AC S.A.

The job offer is available for the following event:

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
  • ciekawą pracę pełną wyzwań, w profesjonalnym zespole
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • prywatną opiekę medyczną
  • eventy CSR, imprezy integracyjne
  • inne (bony świąteczne, wczasy pod gruszą)

Obowiązki

  • rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami i pozyskiwanie nowych
  • aktywna sprzedaż produktów firmy
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
  • identyfikacja potrzeb rynkowych przydzielonych klientów
  • prowadzenie prezentacji handlowych
  • monitorowanie i analiza rynku i konkurencji

Wymagania

  • biegła znajomość co najmniej jednego języka obcego (C1) – warunek konieczny
  • doświadczenie w obsłudze kluczowych klientów
  • znajomość standardów sprzedaży oraz efektywnych technik sprzedaży, zdolności negocjacyjne
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • wysoka aktywność w działaniu, otwartość na zmiany, inicjatywa
  • umiejętność samodzielnego realizowania zadań, operatywność
  • zainteresowanie rynkiem motoryzacyjnym
  • prawo jazdy kat. B oraz mobilność związana z wyjazdami służbowymi

Jobs that may interest you

Offered by:  AC S.A.
Workplace: Poland
Requirements: fluent knowledge of English (at least C1) good knowledge of French, Italian or Spanish experience in developing relationships with key clients knowledge of sales standards, effective sales techniques and negotiation skills highly developed interpersonal and organizational skills self-motivated and capable of working under own initiative interest in the automotive market clean driving license, mobility and availability for business trips... Read more