Job offer description

Feladata a munkaterületen jelentkező, következőekben felsorolt feladatokat az itt meghatározott rendszerességgel, illetve alkalomhoz kapcsolódva lássa el.

Napi karbantartási feladatok:

  • Műszakkezdés előtt szemrevételezéssel ellenőrzi a gépek, berendezések állapotát, amennyiben meghibásodást észlel, a gépkezelővel próba üzemelést hajtat végre. Az ellenőrzésnek ki kell terjednie a védőburkolatok állapotára, a rögzítésekre, a kapcsoló megfelelő működésére.
  • Részt vesz a rönkhasító szalagfűrészgép lapjainak élezésében.
  • Elvégzi a gépek szabvány szerinti festését, illetve az ezt megelőző felületkezelést.
  • A gépek kenőhelyein elvégzi a szükséges kenéseket a gépkönyv és a gép üzemórái alapján, a zsírzó helyeket zsírral feltölti.
  • Karbantartás és javítás alkalmával, de legalább hetenként ellenőrizni kell a védőburkolatok épségét, rögzítését, a rögzítőcsavarok állapotát, meghúzásának erősségét.
  • Ellenőriznie kell a gépek vízszintes beállítását, a hozzá tartozó gépegységek elmozdulás elleni rögzítését, valamint a vágószerszámok állapotát.
  • Karbantartási feladat észrevételekor áttekinti az ellátandó feladat volumenét, eszköz, anyag, valamint szakismeret igényét. Mérlegeli az előző szempontok szerint a karbantartási feladatot, majd gondoskodik a feladat ellátásáról.
  • Abban az esetben, ha úgy ítéli meg, hogy a hibát elhárítani, a karbantartást elvégezni nem tudja, értesíteni kell az üzemvezetőt.
  • Időszakonként jelentkező karbantartási feladatok:
    • porelszívó karbantartás
    • rakodógépek kisebb javítása
    • csarnokszerkezet javítása, bővítése.
Job details
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Lumber-Fa Kft. has been present for 25 years in Hungary and is owned by the Italian family Brotto active in the wood field for 50 years.It is well organized with 2 primultini saws, trimming boards systems, evaporators and over 24 driers.Lumber-Fa Kft. has a logistics facility of around 4000 m2 and approximately 1500 m3 of dry wood stored to meet all requirements of its customers.Lumber-Fa Kft… Find out more