Job offer description

A keceli Pintér Művek új munkatársakat keres gépészeti területre szakirányú végzettséggel.

Milyen feladatai lesznek?

- A szakmához kapcsolodó termelési feladatok ellátása.

- Az üzemi rend és a tisztaság fenntartása.

- Ötletek megosztása a folyamatok fejlesztése szempontjából.

- A csapat részévé válni és a közösséget segíteni.

Mit adunk?

- Megbecsülést szakmailag, emberileg és pénzügyileg egyaránt.

- Hivatalos bejelentést a megbeszélt béren.

- Egészségre odafigyelést.

- Rugalmas, igazságos feletteseket.

- Hosszútávú munkakapcsolatot.

- Változatos feladatokat.

- Segítőkész munkatársakat.

- Jó hangulatú céges rendezvényeket.

Milyen az ideális jelölt?

- Rendelkezik szakvégzettséggel és a feladatait a tőle lehető legjobb teljesítménnyel igyekszik elvégezni.

- Rugalmas a feladatokkal kapcsolatban.

- Tisztelettudó a kollégáival, feletteseivel.

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Up to 1 year
Salary range:
Date of expiry:

About company

A Pintér Művek székhelye Kecelen, a Duna–Tisza közén fekvő, Bács-Kiskun megyei, 9000 lakosú kisvárosban található. A vállalatot egy helyi iparos, Pintér József alapította 1978-ban. Ez volt az egyik legelső hazai magánvállalkozás. A jelenlegi üzemkomplexumot 1989-ben avatták fel, s jelképe lett a magyarországi rendszerváltásnak. 2014. április 21-én, az alapító halála után fia, Pintér Csaba vette… Find out more