Job offer description

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • hegesztő vagy lakatos vagy szerkezeti lakatos végzettséggel rendelkezel
  • van AWI / ív- lánghegesztésben / ipari átmérőjű csőhálózat építésében, karbantartásában tapasztalatod
  • nem okoz problémát a technológiai rajzok olvasása, és ezek alapján az önálló munkavégzés
  • csapatjátékos és jó probléma megoldó képesség jellemez
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Feladataid lesznek:

  • hegesztési feladatok elvégzése
  • ipari csőhálózat - 200 mm átmérő feletti - építése, karbantartása
  • acél, polietilén csővezetékek, csőrendszerek karbantartása
  • a vállalat szolgáltatási területén szerelési és hibaelhárítási munkák végzése
  • csőszerelvények napi ütemterv szerinti karbantartása

Előnyt jelenthet:

  • egyéb hegesztési eljárás ismerete, ebben szerzett gyakorlat
  • nagy átmérőjű technológiai csővezetékek kivitelezésében megszerzett gyakorlat
  • „C” kategóriás jogosítvány

Amiért érdemes jelentkezned:

  • stabil, hosszútávú vállalati hátteret nyújtunk
  • nyugdíjba beszámító jövedelmed lesz
  • a cég biztosítja a munkaruhát
  • korrekt, bejelentett bérezésre számíthatsz
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathatsz
  • egészségügyi szűrővizsgálaton vehetsz részt
  • dolgozói vásárlási kedvezményt biztosítunk partnereink termék- és szolgáltatás kínálatából
  • hűséges munkavállalóink lakásvásárlását támogatjuk

Munkavégzés helye: Munkafelvétel és a munka befejezése a IV. kerületben, de napközben a vállalat szolgáltatási területe.

Munkarend: hétfőtől-péntekig napi 8 óra, normál munkarendben

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Egy hasonlóan gondolkodó, környezettudatos közösség tagjai vagyunk – közel 1700-an dolgozunk együtt. Jó érzés, hogy általunk jut több mint 2 millió ember egészséges ivóvízhez. Ehhez több mint hétszáz kutat és egy akkora csőhálózatot üzemeltetünk, amelyet, ha egy vonalba fektetnénk, elérne egészen az Egyenlítőig. Büszkék vagyunk rá, hogy a világ vezető üzemeltetői hálózatának tagja vagyunk (Member… Find out more