Job offer description

Főbb feladatok:

·       A gyártósor különböző állomásain meghatározott elő- és összeszerelési, ellenőrzési feladatok ellátása

·       A munkája során használt gépek, berendezések rendeltetésszerű használata

·       Kézi anyagmozgatás a termelési területen, munkaterület tisztán tartása

·       Az összeszerelő üzemben, az összeszerelt termékek minőségének folyamatos ellenőrzése

·       Részvétel a minőségbiztosítás által meghatározott javítóintézkedések megvalósításában

·       Közreműködés új termék bevezetésénél, próbagyártások támogatása

Munkakör betöltésének feltételei:

·       Általános iskolai végzettség

·       Jó megfigyelő képesség, kézügyesség

·       Monotonitástűrés, jó állóképesség, terhelhetőség

·       Szigorú munkavédelmi, öltözködési szabályok betartása

·       Pontos, precíz munkavégzés

·       Megbízhatóság, felelősségvállalás

·       Rugalmasság, több műszakos munkarend vállalása

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

·       Sorozatgyártásban, vizuális termékellenőrzés területén szerzett tapasztalat

Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Mivel foglalkozunk? A Dunakanyar történelmi városában, Esztergomban teljes spektrumú autógyártás folyik. Büszkék vagyunk arra, hogy a Magyar Suzuki Zrt. több mint 27 éve Magyarország egyik legmeghatározóbb vállalata. A gyárunkban alkalmazott fejlett robottechnológia, a gondos mérnöki és fizikai munka hozzájárul ahhoz, hazánk egyik legnépszerűbb autója (Vitara) gördül ki… Find out more