Partner sites:EURESELA

GÉPKEZELŐ (Operátor) (Göd, Pest megye)

by:  Samsung SDI

This offer has expired

You can not apply any more to this job offer. Please go to the list of all available jobs to find a still valid offer.

The job offer is available for the following event:

Feladatok

  • automatizált gépek működésének figyelése
  • működési változások/hibák esetén felettes tájékoztatása
  • gépek kiszolgálása alapanyagokkal
  • alapvető beállítási és karbantartási feladatok ellátása
  • gépek, berendezések, eszközök, helyiség tisztítása az előírásoknak megfelelően

Elvárások

  • szakiskolai vagy gimnáziumi/középiskolai végzettség
  • önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • nyitottság, pozitív szemlélet, pontosság, monotonitástűrés
  • folyamatos műszak: 3 nap nappal-3 nap pihenő-3 nap éjjel (6:00-18:00 és 18:00-6:00)

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • modern munkakörnyezet,
  • bejárás támogatása / ingyenes vállalati járatok
This job has expired

Jobs that may interest you

Feladatok: gyártó gépek zavartalan működésének biztosítása, gépek tervszerű ellenőrzése, számítógépes adatnyilvántartás (Hibanapló), megelőző karbantartás elvégzése, váratlan hibák javítása, folyamatképesség javítása, fejlesztése, a megfelelő minőség biztosítása. Elvárások: középiskolai végzettség, önálló munkavégzés, megbízhatóság, nyitottság, pozitív személet, fegyelmezettség, pontosság, angolnyelv-tudás előny, folyamatos műszak: 3 nap nappal-3 nap pihenő-3 nap éjjel (6:00-18:00 és 18:00-6:00). Amit kínálunk: versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatás és egyéb bónuszok,... Read more