Job offer description

GÉPI VAKOLÓ

Tapasztalattal rendelkező gépi vakolókat keresünk a Bauiso-Technik Építőipari Kft.-hez azonnali kezdéssel.  Akár csapatok jelentkezését is várjuk!

FELADATOK

  • Gépi vakolás
  • További háttérmunkával kapcsolatos teendők ellátása

ELVÁRÁSOK

  • Gépi vakoló berendezést tudjon használni
  • Megbízható

KEZDÉS

Azonnal

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR

Bérigény megjelölését kérem.

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Kecskemét vagy Cegléd vagy Budapest vagy Szeged

MEGJEGYZÉS

Vidéki csapatok jelentkezése esetén szállás biztosított.

( Csapatok jelentekzése esetén, egy fő rendelkezzen autóval - aki a csapat szállításában segít.)

PROJEKT MENEDZSER

Lator Hajnalka

Email: lator.hajnalka@mads.hu

Telefon: +36 (20) 200 9017

E-mailben vagy telefonon küldött pontos névvel, telefonszámmal és a munka megjelölésével!

Job details
Sector:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company