Job offer description

GMD Cast Hungary Kft dorogi telephelyű magas nyomásos aluminium öntödéjébe és megmunkáló üzemébe keres új munkatársat a következő pozícióba: villamos-, gépész karbantartó

Feladatok:

  • nyomásos öntőgépek javítása/hiba elhárítása
  • megmunkáló üzemi gépek javítása/hiba elhárítása
  • megelőző karbantartások elvégzése

Elvárások  - GÉPÉSZ KARBANTARTÓ

  • Gépszerelő, géplakatos, gépésztechnikus végzettség
  • Hidraulikus gépek karbantartásában, javításában szerzett legalább 5 év tapasztalat
  • Önálló hibakeresés, munkavégzés
  • Nyitottság 3 műszakos műszakrend végzésére
  • Készenlét vállalása

Előny

  • Technikusi végzettség
  • Öntödei vagy fémmegmunkáló üzemi karbantartói tapasztalat
  • Hegesztési ismeretek

Elvárások - VILLAMOS KARBANTARTÓ

  • Középfokú villanyszerelői végzettség
  • Automatizált gépsorok villamos karbantartásában, javításában szerzett legalább 3 év tapasztalat

Előny

  • 6 tengelyű robot üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Jelentkezni: hr.dorog@gmd-eurocast.com e-mail címen lehet.

Job details
Education field:
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Member of Eurocast Group. Hungarian company founded in 2017. High-pressure aluminum foundry and machining. The company is located in Dorog, Komárom-Esztergom Country.Az Eurocast csoport tagja, a magyar vállalat 2017-ben alakult meg. Magasnyomású alumínium öntöde és megmunkáló üzem. A cég Dorogon, Komárom-Esztergom Megyében található. Find out more