Job offer description

GMD Cast Hungary Kft dorogi telephelyű magas nyomásos aluminium öntödéjébe és megmunkáló üzemébe keres új munkatársat a következő pozícióba

Folyamatmérnök – Öntőüzem

Feladatok:

  • Öntőüzemi (nagynyomású hidegkamrás) technológiák teljeskörű ismerete, technológusok képzésében való részvétel
  • Anyagáramlási folyamatok fejlesztése, gyártási layout naprakészen tartása
  • Gyártástechnológiai fejlesztésekben való részvétel (ciklusidők javítása, szerszám és készülék fejlesztések stb.)
  • Öntési kapacitás bővítési projektekben való részvétel, adott esetben önálló projektek kidolgozása és bevezetése
  • Automatizálási folyamatának megtervezésében, és kiviteleztetésében történő aktív részvétel
  • Öntéshez kapcsolódó gépek és szerszámok kiválasztása, készletgazdálkodás felügyelete
  • Technológiai utasítások teljeskörű felügyelete (elkészítése, fejlesztése, oktatása)
  • Szükség esetén részvétel az üzem operatív irányításában – operátorok irányítása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Öntőüzemben szerzett 3-5 év tapasztalat elvárt
  • Középfokú angol nyelv-tudás, francia nyelv-tudás előny
  • Automatizálásban szerzett tapasztalat előny
  • Projektmenedzsment tapasztalat előny

Munkavégzés helye:

  • Dorog

Jelentkezni: hr.dorog@gmd-eurocast.com e-mail címen lehet.

Job details
Work experience:
Work experience is required
Duration of work experience:
Between 2 and 5 years
Language skills:
  • English
  • Fluent
  • Hungarian
  • Fluent
Salary range:
Date of expiry:

About company

Member of Eurocast Group. Hungarian company founded in 2017. High-pressure aluminum foundry and machining. The company is located in Dorog, Komárom-Esztergom Country.Az Eurocast csoport tagja, a magyar vállalat 2017-ben alakult meg. Magasnyomású alumínium öntöde és megmunkáló üzem. A cég Dorogon, Komárom-Esztergom Megyében található. Find out more