Fejlesztőmérnök | EURES - European Job Days

The job offer is available for the following event:

ÁLLÁSAJÁNLAT

A B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi termékeket gyártó és forgalmazó vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég mintegy 2000 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője. Gyöngyösi gyárunkba keresünk új munkatársat:

Fejlesztőmérnök

Feladatok

  • Sorozatban gyártott orvosi eszközök fejlesztése
  • Felhasználó specifikus infúziós eszközök családjának fejlesztése, karbantartása (rizikó management, validálás)
  • Termékfejlesztési projektek vezetése nemzetközi környezetben
  • Szoros együttműködés Marketing & Sales osztállyal
  • Konkurens termékek analízise
  • Termék regisztrációhoz szükséges dokumentáció létrehozása, karbantartása

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Gépész és/vagy Vegyész és/vagy Egészségügyi mérnök)
  • Releváns szakmai tapasztalat hasonló pozícióban
  • Project management ismeretek
  • Középfokú, aktív angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Utazási hajlandóság
  • Egyszerhasználatos orvosi eszköz gyártás területén szerzett tapasztalat előny

Amit nyújtani tudunk

  • Érdekes, változatos és kihívást jelentő feladatok
  • Lehetőség a fejlődésre, előrelépésre
  • Versenyképes bérezés kiterjedt juttatási csomaggal
  • Támogató, befogadó vállalati kultúra