Job offer description

Társaságunk, az AGRIKON Kabin és Agrártechnika Művek Kft. a magyar mezőgazdasági gépgyártás egyik legkiemelkedőbb képviselőjeként több mint 40 éve foglalkozik mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéinek és különböző részegységeinek gyártásával.

Cégünk munkatársat keres

Beszerző

 munkakörbe

Feladatok:

·         A gyártáshoz szükséges kereskedelmi és alapanyagok beszerzési forrásainak folyamatos felkutatása és versenyeztetése.

·         Új beszállítók, ill. új beszerzett cikkek bevezetése, a bevezetési folyamat projektszerű szervezése és felügyelete.

·         Kapcsolattartás és folyamatos kommunikáció a meglévő beszállítókkal

·         Beszállítói teljesítménymérés és beszállítók fejlesztése, jelentések és elemzések készítése, egyéb levelezések.

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
  • Műszaki vagy kereskedelmi területen szerzett végzettség és/vagy gyakorlat előnyt jelent
  • Tárgyalóképes, folyékony ANGOL nyelvtudás; német nyelvtudás előnyt jelent
  • Microsoft Word, Excel, és PowerPoint magas szintű ismerete
  • Kiskunmajsai és környékbeli lakhely előnyt jelent

Amennyiben felkeltettük érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét elektronikus formában a hr@agrikon.hu címre a munkakör témamegjelöléssel.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Good
Salary range:
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Társaságunk, az AGRIKON Kabin és Agrártechnika Művek Kft. a magyar mezőgazdasági gépgyártás egyik legkiemelkedőbb képviselőjeként több mint 40 éve foglalkozik mezőgazdasági és építőipari gépek vezetőfülkéinek és különböző részegységeinek gyártásával Kiskunmajsán. Find out more