Job offer description

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Управление на автоматизирана машина с цифрово-програмно управление (ЦПУ)

• Настройка, посредством специализиран софтуер

• Зареждане с необходимите материали и консумативи, съобразно изпълняваната поръчка

• Обслужване и експлоатация на оборудването, съобразно с утвърдените стандарти за качество и ефективност

ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ:

• Завършено средно образование с техническа насоченост, за предимство се считат специалностите като: Машиностроене; Машини и системи с ЦПУ, Металорежещи машини и др.

• Компютърни умения

• Опит на подобна позиция в производствена компания, се счита за предимство

ЛИЧНОСТНИ КАЧЕСТВА:

• Отговорно отношение и коректност

• Адаптивност и желание за обучение

• Наблюдателност и прецизност при изпълнение на възложената поръчка

• Умение за работа в екип

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Въвеждащо обучение – теория и практика

• Покрепа и съдействие от колеги и ръководители

• Отлични атмосфера и условия на труд

• Сменен режим на работа

Развийте кариерата си в Японска компания за автомобилна електроника.

Повече от 80 години Yazaki е корпорация в крак със света, корпорация необходима на обществото.

Новите служители, избрали възнаграждаваща кариера при нас, получават структурирано, индивидуално въвеждащо обучение през първия месец.

Job details
Sector:
Occupation field:
Education field:
Work experience:
Work experience is not required
Salary range:
Date of expiry:

About company

Язаки България е част от японския лидер в производството на автомобилни компоненти Yazaki Corporation. Със своята над 70 годишна история Yazaki Corporation се нарежда сред най-големите доставчици на автомобилните производители в света. В глобален мащаб в заводите работят повече от 280 000 души в близо 50 страни. В България компанията има предприятия за производство на автомобилни… Find out more