Job offer description

Отговорности:

  • Ръководи и контролира всички видове изпитания на електросъоръженията, на релейните защити и на защитните средства на територията на компанията;
  • Организира измервания, свързани с електробезопасността, термографията и други контролни измервания и настройки за целите на превантивната поддръжка;
  • Организира планови ремонти и изпълнение на проекти, свързани с вторичните вериги и управление на ел. съоръженията;
  • Анализира всички изключвания на релейната защита в електрическите подстанции високо и средно напрежение и участва при отстраняването на повреди по електрическите съоръженията.

Изисквания:

  • Висше техническо образование - със специалност от  направления  Енергетика, Електротехника, електроника и автоматика;
  • Професионален опит на подобна позиция – минимум 5 години;
  • Отлични технически познания в областта на електроенергетиката;
  • Добро владеене на английски език – ниво А2-В1;
  • Отлични аналитични умения и системен подход при планиране на дейности;
  • Много добри организационни и комуникативни умения;
  • Нагласа и способност за работа в екип.

Ние Ви предлагаме:

  • Перспективна и отговорна работа в една от най-големите компании в страната, част от международна група - лидер в своята сфера на дейност;
  • Високи работни стандарти, атрактивно възнаграждение и социални придобивки;
  • Възможности за личностно и професионално развитие.

Ако нашето предложение Ви интересува:

Моля, посетете сектор „Кариери“ на сайта и подайте своята кандидатура онлайн като приложите автобиография и диплома за завършено образование тук: http://bulgaria.aurubis.com/career/job-market/ не по-късно от 31.01.2021г.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Bulgarian
  • Fluent
  • English
  • Good
Salary range:
Not provided
Date of expiry:
Link for more information:

About company

Аурубис Групата е водещ глобален доставчик на цветни метали и една от най-големите компании за рециклиране на мед в света. Компанията преработва комплексни концентрати, метален скрап и металосъдържащи материали и прави от тях метали с най-висока чистота. Аурубис произвежда над 1 милион медни катоди на година, като от тях се изработват различни продукти като медна тел, предварително валцовани… Find out more