Job offer description

1. Организира и извършва техническите прегледи и ремонти на постъпващите в сервиза автомобили.

Трудови задачи и задължения, характеризиращи описанието на длъжността:

2. Приема постъпващите в сервиза автомобили за технически преглед, обслужване и ремонт.

3. Прави проверка за техническото състояние на автомобилите към момента на постъпването им и определя необходимостта от ремонт.

4. Извършва необходимия ремонт на автомобилите и отстранява технически повреди.

5. Предава обслужените и ремонтирани автомобили по надлежния ред.

5. Поддържа работното си място във вид, отговарящ на изискванията за извършване на текущи технически проверки и ремонт на автомобили.

6. При необходимост изпълнява и други задачи, възложени във връзка с изпълнение на длъжността.

ОТГОВОРНОСТИ НА ДЛЪЖНОСТТА

Материални и финансови:

1. Носи отговорност за повереното му имущество - техника, инструменти и материали.

2. Носи отговорност при установени липси на резервни части и материали, поверени му във връзка с работата.

3. Носи отговорност при некачествено извършен ремонт или профилактика на автомобил.

По безопасност на труда:

4. Служителят е длъжен да спазва утвърдените в предприятието правила за здравословни и безопасни условия на труд и правилата за противопожарна безопасност.

7. При изпълнение на задълженията си работникът носи отговорност за:

- качеството на извършване на профилактиката и ремонтните работи на постъпилите автомобили;

- спазване на трудовата дисциплина;

- правилното съхранение на авточастите и другите материали;

- правилната експлоатация и доброто състояние на поверената му техника и инструменти.

Job details
Occupation field:
Work experience:
Work experience is not required
Language skills:
  • Bulgarian
  • Basic
Salary range:
Date of expiry:

About company

продава и поправя гуми и дженти Find out more