Partner sites:EURESELA

Pasažieru vilciens AS

from: Latvia

The organisation is registered to participate in the following event(s):

Akciju sabiedrība “Pasažieru vilciens” ir valstij piederošs uzņēmums ar stabilām korporatīvajām vērtībām un sociālo atbildību, kas sniedz videi draudzīgus iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumus pa dzelzceļu un veic ritošā sastāva remontu. Pateicoties darbinieku ieguldījumam, uzņēmums nodrošina augstu vilcienu kustības precizitāti, pārvietošanās drošību un pakalpojuma kvalitāti, ko apliecina arī klienti ikgadējās apmierinātības aptaujās un 1. vieta starp transporta uzņēmumiem Latvijas Mīlētāko zīmolu topā 2019. Vilcienu precizitātes un uzticamības kontekstā AS “Pasažieru vilciens” ir vispozitīvāk novērtētais dzelzceļa pasažieru operators Eiropas mērogā. Uzņēmuma mērķis ir nodrošināt augstu komfortu un modernu pārvaldību, piedāvājot ērtus un mūsdienīgus risinājumus pasažieru pārvadājumos.

Job offers

IS analītiķis

Offered by:  Pasažieru vilciens AS
Workplace: Latvia
Pienākumi: biznesa procesu analīzes veikšana un to dokumentēšana, procesu uzlabojumu piedāvāšana, kas izriet no analīzes rezultātiem; piedalīšanās projektu darba grupās, nodrošinot eksperta viedokli tehnisko specifikāciju sagatavošanā; prasību definēšana programmatūras izstrādātājiem (tehniskais uzdevums, programmatūras prasību specifikācijas, programmatūras projektējumu apraksts u.c.); testēšanas dokumentācijas sagatavošana un piedalīšanās testēšanas procesā; izmaiņu pieprasījumu, problēmu pieteikumu analīzes un apstrādes veikšana. Prasības: pieredze līdzvērtīgā amatā; augstākā vai... Read more

Konduktors kontrolieris

PIENĀKUMI: pārbaudīt pasažieriem braukšanas dokumentus; pārdot biļetes, izmantojot mobilo kases aparātu; uzraudzīt kārtību vagonos; noformē ikdienas atskaites par pārdotajām biļetēm . PRASĪBAS: vēlme un iespēja strādāt maiņu darbu (komandējumi līdz pat 12 naktīm mēnesī); pieredze klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību; atvērtība komunikācijā latviešu un krievu valodā; valsts valodas zināšanas B1 pakāpe, vai izglītība, kas iegūta valsts valodā. PIEDĀVĀJAM: apmācības,... Read more
EOJD