Beschreibung des Stellenangebots

SIA ​"28Stone Riga" aicina darbā ​

DATORVADĪBAS TEHNOLOĢIJU INŽENIERIS

Kāpēc 28Stone:

  • Starptautiski projekti investīciju banku un kapitāla tirgus jomā.

  • Profesionālās izaugsmes iespējas.

  • Draudzīgi un pieredzējuši kolēģi.

  • Elastīgs darba laiks un attālināta darba iespējas.

  • Apmaksātas angļu valodas nodarbības.

  • Moderns ofiss ar atpūtas zonu, kas iekļauj galda futbolu, novusa galdu, masāžas krēslu un bibliotēku.

  • Komandas saliedēšanās pasākumi, apmaksātas sporta aktivitātes.

  • Stabilitāte un sociālās garantijas.

  • Veselības apdrošināšana (+ sports/zobārstniecība/vakcinācija).

  • Līdz finansēts Squad Hour sporta kluba abonements.

  • Apmaksāta autostāvvieta.

Darba pienākumi:

  • Programmatūras izlaišana un programmatūras izvietošanas pārvaldība.
  • Risinājumu ieviešana, kas saistīti ar programmatūras veidošanas, testēšanas un izvietošanas automatizāciju lokāli un mākoņa vidē.
  • Pašu produktivitātes saglabāšana un saskaņošana ar projekta mērķiem.
  • Efektīva sadarbība ar projekta komandu.
  • Ikdienas saziņa ar klientu.
  • Piedalīšanās ikdienas aktivitātēs, lai nodrošinātu vides un lietojumprogrammu stabilitāti un darbību, kas tiek nodrošināta izstrādātājiem un kvalitātes nodrošināšanai.

Prasības kandidātiem:

  • Vismaz 2 gadu atbilstoša pieredze Datorvadības tehnoloģiju inženiera amatā.

  • Praktiska pieredze, strādājot ar publiskajiem mākoņiem (cloud computing) pakalpojumu jomā (AWS, Azure, GCP).

  • Laba datorvadības tehnoloģiju inženiera prakses un metodikas izpratne: nepārtraukta integrācija, nepārtraukta piegāde, infrastruktūra kā kods.

  • Laba izpratne par izstrādes dzīves cikla principiem.

  • Praktiska pieredze skripta valodās (PowerShell, Unix Shell, Python, Groovy).

  • Zināšanas un pieredze ar uzdevumu automatizācijas rīkiem (Jenkins, Azure DevOps, GitLab CI).

  • Ļoti labas zināšanas versiju kontroles sistēmās (Git, SVN).

  • Spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli.

  • Spēcīgas analītiskās un problēmu risināšanas prasmes.

Kā priekšrocību uzskatīsim:

  • Pieredze ar infrastruktūras automatizācijas un konfigurācijas rīkiem (Puppet, Ansible, Chef).

  • Zināšanas Windows, Linux/Unix sistēmu administrēšanā.

  • Prasmes, kas saistītas ar konteineru vidi un tehnoloģijām (Docker, Kubernetes).

  • Izpratne par sistēmas/lietojumprogrammu uzraudzības procesu (Nagios, New Relic, Dynatrace, Zabbix, Splunk).

  • Pieredze ar krātuves vadītājrīkiem (Artifactory, Nexus).

  • Pieredze problēmu izsekošanas sistēmās (Jira, Redmine, TFS).

  • Zināšanas un/vai pieredze ar Agile inženierijas metodēm un modeļiem: TDD, pāru programmēšana, automatizēta testēšana utt.

  • Jebkuras kapitāla tirgus nozares zināšanas vai pieredze.

CV sūtīt uz e-pastu: job@28stone.com

Izglītības līmenis: Arodizglītība

Valodu zināšanas: Angļu (B1)

Papildus prasības

  • nepārtraukta integrācija, nepārtraukta piegāde, infrastruktūra kā kods.
  • vismaz 2 gadu atbilstoša pieredze Datorvadības tehnoloģiju inženiera amatā.

  • praktiska pieredze, strādājot ar publiskajiem mākoņiem (cloud computing) pakalpojumu jomā (AWS, Azure, GCP).
  • laba datorvadības tehnoloģiju inženiera prakses un metodikas izpratne:

  • laba izpratne par izstrādes dzīves cikla principiem.

  • praktiska pieredze skripta valodās (PowerShell, Unix Shell, Python, Groovy).

  • zināšanas un pieredze ar uzdevumu automatizācijas rīkiem (Jenkins, Azure DevOps, GitLab CI).

  • ļoti labas zināšanas versiju kontroles sistēmās (Git, SVN).

  • spēja strādāt kā komandā, tā arī individuāli.

  • spēcīgas analītiskās un problēmu risināšanas prasmes.

  • labas angļu valodas zināšanas rakstiski un mutiski.

Alga bruto: 2300 - 5000 EUR

Vakances Nr.: 211020-136

Uzņēmums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "28Stone Riga"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Gustava Zemgala gatve 74, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 31.12.2021

Pieteikto vietu skaits: 3

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Erfahren Sie mehr