Beschreibung des Stellenangebots

Kāpēc 28Stone:

  • starptautiski projekti investīciju banku un kapitāla tirgus jomā;

  • profesionālās izaugsmes iespējas;

  • draudzīgi un pieredzējuši kolēģi;

  • elastīgs darba laiks un attālināta darba iespējas;

  • apmaksātas angļu valodas nodarbības;

  • moderns birojs Jaunajā Teikā ar atpūtas zonu, kas iekļauj galda futbolu, novusa galdu, masāžas krēslu un bibliotēku;

  • komandas saliedēšanās pasākumi, apmaksātas sporta aktivitātes;

  • stabilitāte un sociālās garantijas;

  • veselības apdrošināšana (+ sports/zobārstniecība/vakcinācija);

  • lielisks piedāvājums Squad Hour sporta kluba abonementam;

  • apmaksāta autostāvvieta.

Darba pienākumi:

  • izstrādāt un rakstīt tīru un testējamu kodu;

  • produktīvi sadarboties ar projekta komandu;

  • saglabāt savu produktivitāti saskaņā ar projekta mērķiem;

  • aktīvi ņemt dalību tehnisko risinājumu definēšanā;

  • veikt ikdienā saziņu ar klientu

Prasības kandidātiem:

  • vismaz 6 gadu darba pieredze IT jomā;

  • vispārēja izpratne par populārākajiem dizaina šabloniem, GoF dizaina šabloniem;

  • zināšanas par HTML5, CSS3 (SASS, LESS, etc.);

  • pieredze ar Angular vai React ietvaru;

  • spēja strādāt komandā un patstāvīgi.

Kā priekšrocību uzskatīsim:

  • praktiska pieredze ar JavaScript UI ietvariem;

  • pieredze ar NodeJS;

  • pieredze JavaScript koda optimizācijā;

  • zināšanas par UX pamatprincipiem;

  • zināšanas par finanšu pakalpojumiem (īpaši – kapitāla tirgi un vērtspapīru tirdzniecība).

CV sūtīt uz e-pastu: job@28Stone.com

Alga bruto: 3200 - 4200 EUR

Vakances Nr.: 211021-84

Uzņēmums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "28Stone Riga"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Gustava Zemgala gatve 74, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 31.12.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
More than 5 years
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Erfahren Sie mehr