Beschreibung des Stellenangebots

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat, nyelvtudás előny
  • Szairányú végzettség
  • PLC ismeretek (műszerésznek)
  • Villamos vezérlésben való jártasság
  • Önálló munkavégzés
  • Kapcsolási rajz olvasás
  • Magasban (is) történő munkavégzés
  • "B" kategóriás jogosítvány

Feladatok:

  • Villamos hálózat kiépítés, karbantartás
  • Villanyszereői munkák, térvilágítások karbantartása
  • NC/CNC gépek javítása (műszerésznek)
  • Daruk javítása
  • Gépjármű villamosság
Angaben zur Stelle
Branche:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Up to 1 year
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

Büttner Kft. – Profi partner a szerszámgyártásban, precíziós CNC marás, szerszámlapok, szerszámházak, szerszámelemekA Büttner Kft. piacvezető Magyarországon a szerszámlapok vevői igény szerinti precíziós megmunkálásban. Vevőink a műanyag fröccsöntő, alumínium nyomásosöntő és lemezalakító szerszámgyárak, az autóipar, a csomagolástechnika és az orvosi műszertechnika területén. Fejlesztési… Erfahren Sie mehr