Beschreibung des Stellenangebots

Autóipari csatlakozóelemek gyártásával foglalkozó partnerünk keres kollégákat az ipari park egyik legdinamikusabban fejlődő cégéhez.

Feladatok:

  • Munkautasítások pontos követése,
  • gyártóberendezések kezelése és kiszolgálása,
  • valamint a termelési /összeszerelési feladatok ellátása

Kollégáink 3 műszakos munkarendben dolgoznak

Versenyképes jövedelem (alapbér + műszakpótlékok)

Széles körű béren kívüli juttatások ( cafeteria, szűrővizsgálatok, helyi bérlet, céges buszjáratok a környékről egyenesen egy tiszta és rendezett munkahelyre! :) Minden héten pénteken 8-tól 12-ig várjuk tesztírásra Önöket irodánkban, 2800, Tatabánya, Aradi Vértanúk tere 4 alatt.

Ingyenes szállást biztosítunk!

Munkakör betöltésének feltételei

  • 3 műszakos 8 órás munkarend vállalása
  • sikeres felvételi
  • egészségügyi alkalmassági vizsgálaton történő megfelelés

Amit megbízónk kínál

  • hosszútávra szóló munkalehetőség
  • versenyképes jövedelem (alapbér + műszakpótlék)
  • széles körű béren kívüli juttatások (cafeteria, ingyenes sportolási lehetőség, szűrővizsgálatok, helyi bérlet, stb.)
  • céges buszjáratok számos településről
  • tiszta, rendezett munkahely
  • ingyenes szálláslehetőség
  • DOHÁNYZÁSI LEHETŐSÉG
  • AJÁNLÁSI BÓNUSZ
Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A WHC Kft. 1990-ben alakult és azóta Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő HR szolgáltatásokra specializálódott vállalkozása. Tevékenységeinket folyamatosan bővítettük, és mostanra már 8 magyar telephelyű, valamint 4 határon túli irodánk van, ahol olyan teljeskörű HR szolgáltatásokkal állunk a bizalmat szavazó ügyfeleink részére, mint munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, valamint… Erfahren Sie mehr