Beschreibung des Stellenangebots

Raktáros Munkahely: Szigetszentmiklós

Feladatok

  • Fém- és elektronikai alkatrészek raktározása;
  • Árukészlet számítógépes nyilvántartása;
  • Kitárolás, betárolás; kézi anyagmozgatás;
  • Szkenner használata.

Elvárások

  • Alapfokú számítógépes ismeretek;
  • Általános iskolai végzettség;
  • Gyors, precíz munkavégzés

Előnyök

  • OKJ-és targoncavezetői bizonyítvány (3313, 3324)

Munkaidő

Teljes munkaidő (8 órás)

A cégről

Partnercégünk az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője. Többek között vezető szerepet játszik a lakóházakat, épületeket és ipari környezeteket érintő energiagazdálkodási automatizálásában.

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria
  • Teljesítmény bónusz
  • Hétfőtől- péntekig tartó munkavégzés, szabad hétvégék;
  • Két műszakos munkalehetőség (DE;DU);
  • Bejáráshoz ingyenes vállalati buszok biztosítunk Budapestről, Szigethalomról és Szigetszentmiklósról;
  • Modern, tiszta munkakörnyezet, korrekt vezetőség.
Angaben zur Stelle
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is not required
Sprachkenntnisse:
  • Hungarian
  • Very good
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A Pannon-Work csoport egy teljes toborzási szolgáltatást nyújtó, képzett és folyamatosan rendelkezésre álló csapatból áll, akik a lehető legjobb teljesítményt nyújtják. Országos irodahálózattal rendelkeznek, 17 hazai és 2 külföldi (Bécs, Szabadka) kirendeltségen várják ügyfeleiket.Cégük 30 éves tapasztalattal rendelkezik, több mint négyezer kölcsönzött munkavállalót foglalkoztatnak.&nbsp… Erfahren Sie mehr