Partner-Websites:EURES

Folyamatmérnök - Debrecen

by:  Vitesco Tecnologies Hungary Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen.

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Feladatok

- gyártóeszközök folyamatképességének fenntartása és javítása a minőség és produktivitás biztosítása érdekében
- gyártógépek folyamatos üzemének biztosítása
- folyamatoptimalizálási, fejlesztési lehetőségek feltárása, a megvalósításban való aktív részvétel
- gyártó berendezések minőségügyi dokumentumainak elkészítése, aktualizálása
- hibaanalízis és hibaok meghatározása
- naprakész információáramlás biztosítása, minőségi és gyártási dokumentációk naprakészségének biztosítása
- minőségügyi előírások gyakorlati megvalósításában való aktív részvétel

Elvárások

- felsőfokú műszaki végzettség, elsősorban gépészmérnök, esetleg mechatronikai vagy villamosmérnök területen
- előnyt jelent legalább 1-2 év automatizált gyártási területen szerzett releváns szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
- PLC programozási ismeret
- SMT gyártási ismeretek
- tárgyalóképes angolnyelv-tudás
- MS Office, Inventor felhasználói szintű ismerete
- kiváló problémamegoldó készség és felelősségteljes munkavégzés

Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD