Beschreibung des Stellenangebots

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • felsőfokú (BSC) műszaki végzettséggel rendelkezel (gépész-, villamos-, környezet-, építőmérnök)
  • legalább 2 éves szakmai tapasztalatot szereztél közmű üzemeltetésben, elsődlegesen szennyvíztisztító telep üzemeltetésben
  • vezetői tapasztalatot is szereztél
  • felhasználói szintű számítógépes gyakorlattal (MS Office) rendelkezel
  • B kategóriás jogosítványod és vezetési gyakorlatod van
  • szívesen foglalkozol emberek vezetésével és munkájuk koordinálásával
  • dinamikusan és önállóan dolgozol
  • jól ismered fel a helyzeteket és megfelelő döntéseket hozol
  • jó problémamegoldó vagy

Feladataid lesznek:

  • a szennyvíztisztító telepek és telepekhez tartozó egységek irányítása
  • a Települési Szennyvízágazat Üzemeltetési Osztály Csepeli üzemmérnökség munkájának támogatása
  • a szennyvíztisztító telepekhez tartozó létesítmények üzemeltetésének és fenntartásának koordinálása
  • a tisztítási határértékek szigorú betartása, betartatása
  • technológiai utasítások, szabályzatok végrehajtása
  • a fizikai állomány szakmai irányítása,
  • a berendezések üzembiztonságának és a munkafolyamatok hatékonyságának biztosítása
  • beruházási és karbantartási munkák tervezése, szervezése, ellenőrzése
  • beszerzési és anyagigények összeállítása
  • karbantartási tervek összeállítása
  • műszaki fejlesztési stratégiák kidolgozásában való együttműködés
  • kapcsolattartás, együttműködés a társaságon belüli szervezeti egységekkel és más üzleti partnerekkel

Előnyt jelenthet:

  • tárgyalóképes angol nyelvismeret
  • PLC vezérelt folyamatirányításban szerzett szakmai tapasztalat
  • SAP ismeretek

A munkavégzés helye: Csepel-sziget

Munkaszerződés típusa: határozatlan

Angaben zur Stelle
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Egy hasonlóan gondolkodó, környezettudatos közösség tagjai vagyunk – közel 1700-an dolgozunk együtt. Jó érzés, hogy általunk jut több mint 2 millió ember egészséges ivóvízhez. Ehhez több mint hétszáz kutat és egy akkora csőhálózatot üzemeltetünk, amelyet, ha egy vonalba fektetnénk, elérne egészen az Egyenlítőig. Büszkék vagyunk rá, hogy a világ vezető üzemeltetői hálózatának tagja vagyunk (Member… Erfahren Sie mehr