Beschreibung des Stellenangebots

Sales Manager-Solymár

Szeretnél egy piacvezető cég csapatába tartozni?

Önálló tervek és célok megvalósítása jellemez Téged?

Kereskedelmi végzettséggel rendelkezel?

Szárazépítészeti termékek és kiegészítők forgalmazásával foglalkozó cég keresi új sales managerét!

MIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JÖNNÖD?

Stabil háttér

Cégünk a piacvezetők közé tartozik Magyarországon, szárazépítészeti témakörben.

Kiemelkedő bérezés

Teljes bejelentés mellett, a munkád megbecsüljük, és ehhez mérten korrekt fizetéssel és jutalékos rendszerrel ismerjük el a teljesítményed.

Támogató csapat

A megbízható háttér mellett egy támogató csapatot is garantálunk Neked! Például céges karácsonnyal és csapatépítőkkel!

Részletek:

Munkaidő:

H-P 08:00 – 17:00

Szükséges:

kereskedelmi irányú felsőfokú képzettség

anyagismeret

B kategóriás jogosítvány

felsőfokú angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

Solymár

Amit biztosítunk:

  • céges telefont, céges autót, céges laptopot

  • kiemelkedő fizetést + jutalékot

  • céges csapatépítőket

  • fejlődést segítő szakmai képzéseket, tréningeket

Téged keresünk, ha

  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

  • építőanyagok terén tapasztalatot szereztél

  • kereskedelmi végzettséged van

  • jó próblémamegoldó képességgel rendelkezel

Mik lesznek a feladataid?Előnyként vesszük, ha

  • tulajdonosok és az üzletek közti információ átadása

  • növekedés ösztönzése és kitűzött célok megvalósítása

  • üzleti tervek kidolgozása

  • piacelemzés

  • folyamatok ellenőrzése, javítása, koordinálása

  • empatikus vagy és emberközpontú

  • dinamikus a személyiséged

Kik vagyunk?

Zsiráf Építőanyagok Kft. egy nagy múlttal rendelkező piacvezető cég. Fő profilja szigetelőanyagok, szárazépítészeti termékek és kiegészítők illetve teljeskörű építőanyagok forgalmazása.

Ideális jelöltünk, nem csak dinamikus személyiség, de jól tud csapatban is együttműködni és képes motiválni az embereket! Ha magadra ismertél, jelentkezz mihamarabb!

Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is required
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Very good
  • Hungarian
  • Very good
Required skills:
building materials industry
Gehaltsspanne:
Date of expiry:

Über das Unternehmen

https://ijob.hu/allasok/ Erfahren Sie mehr