Partner-Websites:EURESELA

Pracownik produkcji

by:  InterKadra Sp. z o.o.

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372. Dzięki nam tysiące osób znalazło pracę w kraju i za granicą.

Miejsce pracy: Dobroszyce (k. Oleśnicy)

Nr ref: PMD/0819/WR

Opis stanowiska:

  • montaż i klejenie części plastikowych,
  • składanie gotowych elementów,
  • ręczne prace manualne z drobnymi elementami,
  • kontrola jakościowa gotowych podzespołów.

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową podpisywaną z InterKadra Sp. z o.o. (pełny ZUS, płatne urlopy wypoczynkowe),
  • stabilną i długotrwałą współpracę z naszym Klientem,
  • realną możliwość stałej współpracy bezpośrednio u Klienta,
  • nadgodziny dodatkowo płatne (50%, 100%),
  • pracę w systemie 1- zmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 7:00- 15:15,
  • stałą opiekę koordynatora InterKadra,
  • kartę Multisport,
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Oczekujemy

  • wysokiej sprawności manualnej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobrej percepcji wzrokowej,
  • dokładności i dbałości o szczegóły,
  • zaangażowania i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • doświadczenia w pracy na produkcji oraz z urządzeniami produkcyjnymi - mile widziane.
Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD