Partner-Websites:EURES

Targoncavezető

by:  Leadec Kft.

Dieses Angebot ist abgelaufen.

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

A több mint 50 éves szakmai tapasztalattal rendelkező, és világszerte mintegy 20.000 munkavállalót foglalkoztató Leadec a legjelentősebb autóipari nagyvállalatok folyamatainak (műszaki és infrastrukturális épületüzemeltetés, karbantartás, elektromos rendszerek kivitelezése, központi energiabiztosítás) ellátásához, fejlesztéséhez nyújt hosszútávon megbízható támogatást, innovatív megoldásokat, melyet a magasan képzett munkatársak elkötelezettsége és megbízható teljesítménye biztosít partnereinknek.

Szentgotthárdi logisztikai csapatunk bővítéséhez az alábbi munkakörbe munkatársakat keresünk:

Feladatok, felelősségi körök:

  • Bejövő és kimenő alkatrészek, termékek rakodása
  • Beérkezett alkatrészek betárolása
  • Sorkiszolgálás
  • Kézi és gépi anyagmozgatás
  • Késztermék leszedése a szerelősorról

Feltételek a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetői engedély
  • Kétműszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Multinacionális háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatás

Munkavégzés helye: Opel Szentgotthárd

Pályázati anyagát (magyar nyelvű önéletrajzát) a pozíció megjelölésével az alábbi címre várjuk:

vigykarrier@leadec-services.com

Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD