Partner-Websites:EURESELA

Incident Manager

by:  Pannon Work Zrt.

Dieses Angebot ist abgelaufen

Sie können sich nicht mehr auf dieses Stellenangebot bewerben. Rufen Sie bitte die Liste aller verfügbaren Stellen auf, um ein gültiges Angebot zu finden.

Das Stellenangebot ist auf folgender Veranstaltung verfügbar:

Multinacionális partnerünk jól képzett, jó hangulatú és elkötelezett csapatába kiváló angol nyelvtudással rendelkező Incident Manager kollégát keresünk.

Feladatok:

  • ITIL módszertan kereteinek megfelelően legfontosabb incidensek kezelése,
  • a zavar esetén a normál szolgáltatási feltételek visszaállítása, incidensek megoldása,
  • az incidensek üzleti tevékenységre gyakorolt káros hatásának minimalizálása,
  • szolgáltatás minőségének lehetséges legjobb színvonalának biztosítása,
  • SLA-k, KPI-ok megfelelő szinten tartása,
  • kapcsolódó területekkel való folyamatos kapcsolattartás/információáramlás koordinálása.

Elvárások:

  • ITIL módszertan ismerete,
  • kritikus incidensek kezelésében, koordinációjában szerzett szakmai tapasztalat,
  • multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs- és tárgyalási készség,
  • önálló munkavégzés, döntésképes személyiség,
  • kiváló angol nyelvtudás.

Előny:

  • IT területen szerzett felsőfokú végzettség,
  • német nyelvismeret.

Partnerünk ajánlata:

  • stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert multinacionális vállalat csoport,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • professzionális munkakörnyezet.
Diese Stelle ist abgelaufen.
EOJD