Beschreibung des Stellenangebots

Folyamatmérnök

Feladatok:

• A gyártási folyamat támogatása és folyamatos fejlesztése

• Új berendezések installálásában és validálásában való részvétel

• Folyamatfejlesztés, hatékonyság növelés, selejtszázalék csökkentés

• Berendezések megelőző karbantartásának tervezése, végrehajtásának irányítása

• Technikusok munkájának irányítása

• A folyamathoz szükséges dokumentumok elkészítése

• Validációs dokumentumok elkészítése

• Szoros együttműködés a vállalat más gyárainak folyamatmérnökeivel

Elvárások:

• Felsőfokú műszaki végzettség (ideális: gépészmérnök, villamosmérnök)

• Legalább 3 év tapasztalat folyamatmérnöki pozícióban, nagysebességű gyártási környezetben

• Gyártóberendezés teljesítményének növelésével kapcsolatos folyamatfejlesztési tapasztalat

• Kommunikációképes angol nyelvtudás

• Folyamatszemlélet

• Határozott, agilis, proaktív, önálló személyiség

• Jó problémamegoldó képesség

• Jó kommunikációs készség

• A multinacionális környezetben szerzett tapasztalat, Lean, SixSigma tapasztalat és orvosi eszközgyártás területén vagy gyógyszeriparban szerzett tapasztalat előnyt jelentenek

Angaben zur Stelle
Branche:
Berufsfeld:
Work experience:
Work experience is required
Dauer der Berufserfahrung:
Between 2 and 5 years
Sprachkenntnisse:
  • English
  • Good
  • Hungarian
  • Fluent
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

A BD egy vezető globális orvostechnológiai vállalat, mely egy egészségesebb világért dolgozik. Célja, hogy az orvostudományi felfedezések és a diagnosztika, illetve az ellátásbiztosítás fejlesztésével megoldást nyújtson a világ növekvő egészségügyi szükségleteire. A BD vezető szerepet tölt be a betegek és az egészségügyi dolgozók biztonságának megőrzésében, valamint az orvosi kutatás… Erfahren Sie mehr