Beschreibung des Stellenangebots

Német tulajdonú, fémmegmunkálással foglalkozó cégcsoport pécsi gyártóüzemébe keresünk munkatársakat CNC élhajlító pozícióba. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • lemezalkatrészek CNC megmunkálása műszaki rajz alapján
  • a megmunkáláshoz szükséges szerszámok meghatározása a megadott műszaki dokumentáció alapján
  • rendelkezésre álló mérőgépekkel, mérőeszközökkel az alkatrészek mérése
  • alkatrészek önellenőrzése, eltérés esetén a szükséges korrekciók elvégzése
  • általános utasítások betartása
  • műveletek készre jelentése
  • műszakváltáskor a napi terv leadása, illetve átvétele, a megkezdett alkatrész befejezése

Elvárások:

  • műszaki rajz és dokumentáció ismeret
  • cnc gépkezelői és/vagy gépészeti végzettség
  • megbízható, precíz személyiség
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • gyártástechnológiai ismeret

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • élhajlítási alapismeretek
  • targoncás jogosítvány
  • darukezelői képesítés

Amit a cég kínál:

  • stabil vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Pécs

Angaben zur Stelle
Bildungsbereich:
Work experience:
Work experience is not required
Required skills:
technical drawings
Gehaltsspanne:
Date of expiry:
Link for more information:

Über das Unternehmen

Évről évre több száz embernek segítünk abban, hogy ne csak egy új álláshoz jusson, hanem a számára legmegfelelőbbet kapja meg. Az elmúlt években hozzáállásunkkal, szakértelmünkkel kivívtuk, hogy Baranya-megye egyik meghatározó szereplőjévé váltunk. A régióban található szinte összes nagyobb munkáltatóval kapcsolatban állunk, így a segítségünket kérő álláskeresők jóval nagyobb előnnyel… Erfahren Sie mehr