Описание на предложението за работа

Pienākumi

  • Klientu informēšana par T/C iespējām un laipna apkalpošana
  • Darbs ar kases aparātu, pārdodot dāvanu kartes, Biļešu servisa un Biļešu paradīzes biļetes
  • Atbilstošas komunikācijas nodrošināšana
  • Sadarboties ar T/C administrāciju, apsardzes dienestu
  • Profesionāli atbildēt uz ienākošajiem zvaniem un e-pastiem
  • Citi darbi pēc tiešā vadītāja norādījumiem

Prasības kandidātiem

  • Pabeigta vidējā izglītība vai augstāka
  • Iepriekšēja darba pieredze klientu apkalpošanā, informācijas sniegšanā
  • Teicamas latviešu, labas krievu valodas zināšanas, angļu - vēlamas
  • Prasmes plānot un organizēt savu darbu
  • Iniciatīva, uz sadarbību vērsta personība
  • Labas iemaņas darbā ar datoru (MS Word, Excel)
  • Apliecība darbam ar kases aparātu  - vēlama
  • Gatavība strādāt maiņu darbu no pirmdienas līdz svētdienai

Piedāvājam:

  • Darbu starptautiskā uzņēmumā
  • Stabilu atalgojumu, sākot no 4.50 EUR stundā bruto
  • Visas sociālās garantijas
  • Daudzpusīgas profesionālās izaugsmes iespējas
  • Iespēju apvienot darbu ar mācībām
Подробности за работното място
Икономически сектор:
Професионална област:
Work experience:
Work experience is required
Продължителност на трудовия стаж:
Up to 1 year
Езикови умения:
  • English
  • Good
  • Latvian
  • Fluent
  • Russian
  • Very good
Диапазон на заплащане:
Date of expiry:
Link for more information:

За предприятието

SIA "Securitas Latvia" pieder pasaules otram lielākajam apsardze koncernam "Securitas AB". Uzņēmums piedāvā apsardzes risinājumus un sniedz apsardzes pakalpojumus vairāk kā 3000 privātiem un korporatīviem klientiem Latvijā. Научете повече