AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” ir tirgus līderis maizes tirgū. Latvijas Maiznieks ražotne atrodas Daugavpilī, un uzņēmumā tiek nodarbināti 340 darbinieki. AS „LATVIJAS MAIZNIEKS” sortimentā ir vairāk kā 180 maizes šķirnes un konditorejas izstrādājumi, tostarp, kūkas, smalkmaizītes un saldētā produkcija.

Hot jobs

PĀRTIKAS KVALITĀTES SPECIĀLISTS/-E

Darba pienākumi

Piedalīties un sagatavot sertifikācijai uzņēmuma Pārtikas drošības pārvaldības sistēmu atbilstoši standartu prasībām (ISO; BRC).

Nodrošināt uzņēmumam saistošo standartu un normatīvo aktu prasību izpildi.

Produkcijas kvalitātes kontrole uzglabāšanas laikā, datu reģistrācija.

Degustāciju organizēšana un rezultātu apkopošana.

Neatbilstību, t.sk. pretenziju apstrāde.

Sadarbība ar pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem.

Prasības kandidātiem

Iegūta profesionālā izglītība pārtikas produktu  tehnoloģijā.

Teicamas prasmes strādāt ar MS Office datorprogrammām.

Perfektas latviešu, krievu un angļu valodas prasmes.

Pārzināt reglamentētās prasības nozarē un pārtikas higiēnā.

Spēju plānot, analizēt un pieņemt atbildīgus lēmumus.

Mēs piedāvājam:

Darbu tehnoloģiski attīstošā uzņēmumā.

Interesantu, atbildīgu un motivējošu darbu.

Iespējas pašrealizācijai profesionālā komandā.

Konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas.

Darbam nepieciešamos resursus.

Nodrošinām dzīvesvietu.

Darba vieta: Daugavpils

Stabila pamatalga no 1100,00 EUR, pirms nodokļu nomaksas.

Podrobnosti o organizaciji
Kontaktni podatki:

CV un motivācijas vēstuli lūdzam sūtīt uz e-pastu indra.licite@maiznieks.lv, sīkāka uzziņa pa tālruni 26596373

Event participation(s)

Pretekli
Udeležba: Spletna
Pretekli