Opis ponudbe za zaposlitev

“Circle K Latvia” ir vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējs Latvijā - dibināts 1992.gadā. “Circle K” ir lielākais mazumtirgotājs pasaulē un šobrīd Latvijā ir jau 80 tirdzniecības vietas.

Darba pienākumi:

- nodrošināt augsta līmeņa klientu apkalpošanu degvielas uzpildes stacijā

- klientu konsultēšana par pieejamo preču un pakalpojumu klāstu

- kārtības un tīrības nodrošināšana veikala telpās un teritorijā

- preču pieņemšana, izkārtošana un dokumentu noformēšana

- drošības un iekšējās kārtības noteikumu ievērošana atbilstoši LR likumdošanas un uzņēmuma prasībām

Prasības kandidātam:

- vidējā izglītība

- labas latviešu valodas zināšanas, spēja sazināties arī krievu un angļu valodās tiks uzskatīta par priekšrocību

- iepriekšēja darba pieredze klientu apkalpošanas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību

- enerģija, aktivitāte, pozitīva attieksme pret cilvēkiem

- labas komunikācijas prasmes un vēlme pārdot

- spēja kvalitatīvi veikt darba pienākumus intensīva darba ritma apstākļos

Mēs piedāvājam:

- daudzveidīgus darba pienākumus draudzīgā komandā;

- stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu no 5 EUR bruto / stundā dienas maiņā;

- bonusi par plāna izpildi katru mēnesi;

- darbinieku atlaides Circle K tirdzniecības tīklā gan degvielai, gan produktiem. Kā arī 50% atlaide darbinieku pusdienām

- apmācību un izaugsmes iespējas

Šī var būt Tava pirmā darba vieta karjeras veidošanas ceļā.

Podrobnosti o zaposlitvi
Sektor:
Poklicno področje:
Work experience:
Work experience is not required
Jezikovna znanja:
  • Latvian
  • Fluent
Plačni razpon:
Date of expiry:
Link for more information:

O podjetju

Circle K Latvia ”- the leading provider of convenient shopping and fuel trade services in Latvia Več informacij