Partnerske spletne strani:EURESELA

Pārdevējs Circle K stacijā Siguldā

by:  SIA CIRCLE K LATVIA

Ta ponudba je potekla.

Na to delovno mesto se ne morete več prijaviti. Preglejte seznam vseh razpoložljivih delovnih mest, da poiščete veljavne ponudbe.

Ta ponudba za zaposlitev je na voljo na naslednji prireditvi:

“Circle K Latvia” ir vadošais ērtas iepirkšanās un degvielas tirdzniecības pakalpojumu sniedzējs Latvijā - dibināts 1992.gadā. “Circle K” ir lielākais mazumtirgotājs pasaulē un šobrīd Latvijā ir jau 80 tirdzniecības vietas.

Darba pienākumi:
- nodrošināt augsta līmeņa klientu apkalpošanu degvielas uzpildes stacijā
- klientu konsultēšana par pieejamo preču un pakalpojumu klāstu
- kārtības un tīrības nodrošināšana veikala telpās un teritorijā
- preču pieņemšana, izkārtošana un dokumentu noformēšana
- drošības un iekšējās kārtības noteikumu ievērošana atbilstoši LR likumdošanas un uzņēmuma prasībām

Prasības kandidātam:
- vidējā izglītība
- labas latviešu valodas zināšanas, spēja sazināties arī krievu un angļu valodās tiks uzskatīta par priekšrocību
- iepriekšēja darba pieredze klientu apkalpošanas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību
- enerģija, aktivitāte, pozitīva attieksme pret cilvēkiem
- labas komunikācijas prasmes un vēlme pārdot
- spēja kvalitatīvi veikt darba pienākumus intensīva darba ritma apstākļos

Mēs piedāvājam:

- daudzveidīgus darba pienākumus draudzīgā komandā;
- stabilu, konkurētspējīgu atalgojumu no 5 EUR bruto / stundā dienas maiņā;
- bonusi par plāna izpildi katru mēnesi;
- darbinieku atlaides Circle K tirdzniecības tīklā gan degvielai, gan produktiem. Kā arī 50% atlaide darbinieku pusdienām
- apmācību un izaugsmes iespējas

Šī var būt Tava pirmā darba vieta karjeras veidošanas ceļā.

To delovno mesto je poteklo.
EOJD