Opis ponudbe za zaposlitev

Kas mēs esam:

Viens no vadošajiem autotransporta ekspedīcijas uzņēmumiem SIA Vervo, kura piedāvātos pakalpojumus raksturo trīs vārdi – ērti, droši, izdevīgi, meklē jaunas zvaigznes. SIA Vervo nodrošina visus transporta un loģistikas pakalpojumus, kas nepieciešami, lai mūsu klientu kravas no punkta A līdz punktam B nonāktu īsākajā laikā, par konkurētspējīgām cenām un neskartā veidā. Kopš 2008. gada esam nodrošinājuši augstas kvalitātes pakalpojumus vairāk nekā 8000 uzņēmumiem un individuālajiem kravu sūtītājiem, piedāvājot visu veidu kravu pārvadājumu pakalpojumus uz un no vairāk kā 120 pasaules valstīm.

Nepieciešamās iemaņas un prasmes:

• Pozitīva, atvērta un mērķtiecīga personība

• Labas lietvedības un administratīvā darba prasmes

• Labas datorprasmes (MS Office, Google platforma)

• Vēlamas, bet ne obligātas zināšanas kādā CRM vai grāmatvedības uzskaites sistēmā

• Ļoti labas latviešu, labas krievu un angļu valodas zināšanas

• Augsta atbildības sajūta un precizitāte

• Vēlme strādāt un pilnveidoties

Jūsu galvenie pienākumi būs:

• Piegāžu pasūtījumu sastādīšana, noformēšana

• Izejošās un ienākošās korespondences organizēšana (rēķini, pavadzīmes)

• Lietvedības organizēšana

• Operatīva informācijas aprites organizēšana

• Atbalsts dažādu dokumentu izskatīšanā un atbilžu sagatavošanā

Mēs piedāvājam:

• Interesantu un intensīvu darbu stabilā un augošā uzņēmumā

• Profesionālās izaugsmes un apmācību iespējas

• Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā birojā

• Atalgojums no 700 pirms nodokļu nomaksas +bonusu sistēma

• Bezmaksas autostāvvietu darba vietā

Kontaktinformācija:

Sintija Rijniece, hr@vervo.lv, +371 2947 0139

Omejitve delovnega mesta

Valid Covid-19 vaccination certificate

Podrobnosti o zaposlitvi
Poklicno področje:
Work experience:
Work experience is not required
Jezikovna znanja:
  • English
  • Good
  • Latvian
  • Fluent
  • Russian
  • Good
Plačni razpon:
Date of expiry:
Link for more information:

O podjetju

Mūsu komanda ir loģistikas nozares profesionāļi, kuri ir uzkrājuši vairāk kā 50 gadu kopējo pieredzi. Komanda, kas ir spējīga uzņemties pat vissarežģītākos risinājumus un no tā gūst gandarījumu, ir katra uzņēmuma veiksmes faktors. Katra darbinieka individuālie panākumi un inovatīvās idejas ir degviela mūsu attīstībai, veicinot arī mūsu klientu biznesu attīstību. Esam drošākais un ērtākais… Več informacij