Opis ponudbe za zaposlitev

Uzņēmums: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "PROBIOTIKA LV"

Alga bruto: 800 - 2600 EUR

Algas izmaksas veids: Laika darba alga

Vakances Nr.: 210429-204

Darba vietas adrese': LATVIJA, Brīvības gatve 451 - 12, Rīga

Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Darbības joma: Ražošana

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 23.05.2021

Darba sākšanas datums: 31.05.2021

Pieteikto vietu skaits: 1

Valsts valodas prasme: Izglītība iegūta latviešu valodā + angļu B1

Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Izglītības joma: Dabas zinātnes, matemātika un informācijas tehnoloģijas

SIA Probiotika LV​

sadarbības projektu ietvaros ar LATVIJAS UNIVERSITĀTI

izsludina konkursu uz vakanto

BIOTEHNOLOGA/-ĢES p. i.

amata vietu (pilna vai nepilna laika darbs)

GALVENIE DARBA PIENĀKUMI:

- piedalīties zinātnisku projektu īstenošanā;

- projektu ietvaros veikt sekojošus uzdevumus:

- veikt mikroorganismu kultivēšanu un piedalīties jaunu produktu izstrādē;

- nodrošināt pētījumu procesu īstenošanu laboratorijā;

- uzskaitīt un apkopot testēšanas datus, atspoguļot tos pētnieciskās atskaitēs;

- veikt zinātniskās literatūras analīzi pētījumu jomā;

- piedalīties zinātnisko publikāciju sagatavošanā.

PRASĪBAS:

- augstākā izglītība lietišķās ķīmijas, biotehnoloģiju, mikrobioloģijas, materiālzinību, vides vai farmācijas nozarē (var būt  maģistrantūras pēdējo kursu students/-e);

- vismaz 1 gada pieredze pētnieciskajās aktivitātēs var  tikt uzskatīta par priekšrocību.

PIEDĀVĀJAM:

- darba samaksu EUR 2600 par pilnu slodzi (bruto) – darba samaksas apmērs atkarīgs no pretendenta/-es kvalifikācijas un darba slodzes;

-  elastīgu darba grafiku;

-  izaugsmes iespējas;

-  dinamisku un interesantu darbu;

-  mūsdienīgu un profesionālu darba vidi.

CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Biotehnologa/-ģes vakance” lūdzam sūtīt SIA Probiotika LV uz

e-pastu: info.probiotika@gmail.com

līdz 2021. gada 23.maijam.

Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks izvirzīti atlases 2. kārtai.

Podrobnosti o zaposlitvi
Sektor:
Work experience:
Work experience is not required
Plačni razpon:
Date of expiry:

O podjetju

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Več informacij