Partnerske spletne strani:EURESELA

SERVISO INŽINIERIUS (-Ė)

by:  UAB "Techvitas"

Ta ponudba je potekla.

Na to delovno mesto se ne morete več prijaviti. Preglejte seznam vseh razpoložljivih delovnih mest, da poiščete veljavne ponudbe.

Ta ponudba za zaposlitev je na voljo na naslednji prireditvi:

Darbo pobūdis

  • Hidraulinių arba kompresorių - suspausto oro sistemų aptarnavimas, diagnostika ir techninis remontas;
  • Hidraulinių arba kompresorių - suspausto oro sistemų parinkimas, projektavimas, instaliacija;
  • Pagalba vadybininkams parenkant hidraulinių arba kompresorių - suspausto oro sistemų sprendimuose;
  • Darbas objektuose;
  • Dalyvavimas tiekėjų organizuojamuose mokymuose.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Anglų kalbos žinios - privalumas;
  • Patirtis remontuojant, prižiūrint, diagnozuojant gedimus hidraulikos arba kompresorių - suspausto oro sistemose;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti darbus, spręsti kylančius techninius bei organizacinius klausimus;
  • Nuolatinis domėjimasis naujovėmis;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą į darbo rezultatus orientuotą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę tobulėti ir augti profesinėje srityje.
To delovno mesto je poteklo.
EOJD