Partnerske spletne strani:EURESELA

UAB "Techvitas"

od: Lithuania

Organizacija je prijavljena za sodelovanje na naslednjih dogodkih:

UAB "Techvitas" savo veiklą pradėjo 1999 metais, Klaipėdoje. Keleto inžinierių komanda tiekė detales pramonės įmonėms, teikė konsultacijas. Patikimų partnerių ir lojalių klientų dėka, įmonė sparčiai augo tiek darbuotojų bei filialų skaičiumi, tiek savo kompetencija.

Šiandien Techvitas jau išaugo į tarptautinę kompaniją su daugiau nei 100 darbuotojų komanda. Mūsų filialus rasite Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje. Jūsų patogumui užtikrinti, Techvito filialai dirba didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Utenoje. 

Per 20 darbo metų užaugome savo kompetencija ir iš pramoninio tiekimo įmonės tapome inžinerine kompanija, galinčia ne tik tiekti komponentus Jūsų įrangai, bet ir  suteikti aukščiausio lygio konsultacijas bei servisą pilno gamybos automatizavimo/robotizavimo, projektų įgyvendinimo srityje.

Mūsų išskirtinumas ir stiprybė yra kompleksiniai tiekimai, t. y. - visi reikalingi komponentai iš vienų rankų! Atstovaujame daugiau nei 60 pasaulinio lygio Europos gamintojų, tiekiančių mums aukščiausios kokybės produktus. Kuriama tvirta partnerystė su tiekėjais suteikia mums galimybę tapti ir Jūsų patikimu partneriu.

European Job Days

This content is hosted by a third party (www.youtube.com). By showing the external content you accept the terms and conditions of www.youtube.com.

Show external content

Your choice will be remembered and saved in a cookie managed by europeanjobdays.eu until you clear cookies stored by your browser.

EOJD