Opis ponudbe za zaposlitev

Pojdimo dlje, hitreje in bodimo #StrongerTogether! Skupaj smo uspešnejši, zato imate priložnost, da v naši ekipi postanete zvezda.

Naša strast nas je pripeljala do položaja vodilnega mednarodnega razvojnega partnerja in dobavitelja v avtomobilski industriji ter pionirja mobilnosti prihodnosti.

S proizvodnim portfeljem naslavljamo vsa kritična vprašanja v povezavi s tehnologijo pogonskih sistemov in klimatskih naprav - tako za e-mobilnost kot tudi za pogone z motorji z notranjim zgorevanjem.

Danes več kot 79.000 zaposlenih dela na inovativnih

izdelkih na 160 proizvodnih lokacijah in v 16 razvojnih centrih. Naš cilj je oblikovati mobilnost jutrišnjega dne - bodimo #StrongerTogether, zato se pridružite naši ekipi MAHLE!

Projektant konstrukter – Področje  raziskav in razvoja pomožnih sistemov (m/ž)

Lokacija: Šempeter pri Gorici

3 prosta delovna mesta

Vaše naloge in odgovornost

  • Projektiranje in konstruiranje izdelkov
  • Formuliranje poslovno tehničnih zahtev
  • Določitev konstrukcijskih značilnosti novih izdelkov
  • Priprava tehnične dokumentacije
  • Vodenje izdelave vzorcev, prototipov in preizkusov.

Vaše spretnosti in veščine

  • Univerzitetni diplomirani inženir strojništva oz. magister inženir strojništva
  • Aktivno znanje angleškega jezika
  • Računalniška znanja
  • Poznavanje sistemov kakovosti v avtomobilski industriji.

Poleg dela v odlični ekipi vas bomo spodbujali k doseganju osebnega potenciala. Čakajo vas razburljive naloge in raznolike možnosti  kariernega razvoja.

Z izbranim kandidatom oz. kandidatko bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in 6-mesečnim poskusnim delom.

Vabimo vas, da nam pošljete pisno vlogo s podrobnim življenjepisom ter dokazili o izpolnjevanju pogojev do 21.04.2021 na naslov: MAHLE Electric Drives Slovenija d.o.o., Področje za kadrovanje in razvoj ljudi, Polje 15, 5290 Šempeter pri Gorici, s pripisom prijava na delovno mesto » Projektant konstrukter – 2021—00120 « ali po e-pošti: si.kadri@mahle.com.

Podrobnosti o zaposlitvi
Poklicno področje:
Work experience:
Work experience is not required
Plačni razpon:
Date of expiry:
Link for more information:

O podjetju

Company develops and produces starters, alternators, motors and electric drive and mechatronic systems. The products are designed for industrial applications, agricultural and construction machinery, commercial vehicles, electric means of transport and automotive industry.By advanced products and solutions,company contributes to sustainable transport, promotion of electric mobility and efficient… Več informacij