Beschrijving vacature

Miesto práce: Egglham

Mzda: 2 200 - 2 400 € netto

Náplň práce: klasické inštalatérske práce, sanita, voda, kúrenie, podlahové kúrenie

Požiadavky:

- ukončené príslušné vzdelanie príp. niekoľkoročné skúsenosti v oblasti

- znalosť nemeckého jazyka B1

- presný a dôkladný spôsob práce

- spoľahlivosť

- auto + vodičský preukaz potrebné

Ponúkame:

- dlhodobý pracovný pomer s možnosťou prevzatia pod firmu po 18 mesiacoch

- nemecká pracovná zmluva

- hradené ubytovanie

- vybavenie detských prídavkov

Functiebeschrijving
Work experience:
Work experience is not required
Taalvaardigheden:
  • German
  • Good
Salaris van/tot:
Not provided
Date of expiry:

Over het bedrijf

Wir sind Personaldienstleister aus Deutschland mit dem Sitz in Passau und Zweigstellen in Österreich und in der Slowakei(Poprad). Wir bieten viele freie Arbeitsstellen in Deutschland und Österreich an, die meisten in Bayern und Oberösterreich. Unsere Kunden sind kleinere und mittlere Firmen, die nicht nur Elektriker, Tischler, Heizungsbauer, Maler, Schweißer, Schlosser, CNC-Bediener,… Meer informatie