Beschrijving vacature

JŪRMALAS PILSĒTAS DOME AICINA DARBĀ LABĀKOS PROFESIONĀĻUS!

PRASĪBAS:

    • augstākā akadēmiskā izglītība;
  • pieredze (t.sk. ārējo finanšu instrumentu piesaistes), lietvedības, biroja, juridisku, finanšu un personāla organizēšanas jautājumos;
  • prasmes sagatavot dokumentus ar iestādes darbību kompetences ietvaros;
  • publiskās uzstāšanās un prezentācijas kā arī komunikācijas un sadarbības prasmes;
  • izpratne par publisko iepirkumu organizēšanu;
  • spēja patstāvīgi plānot savu laiku un kontrolēt darba procesus;
  • prasme organizēt darbu, spēja strādāt paaugstinātas intensitātes apstākļos;
  • prasme strādāt komandā, organizatora spējas, disciplinētība, komunikabilitāte, precizitāte un atbildības sajūta;
  • vēlme celt savu profesionālo kvalifikāciju un sasniegt rezultātus;
  • labas iemaņas darbā ar datoru: MS Office programmām, interneta pārlūkprogrammām, lietvedības sistēmu;
  • angļu valodas prasmes.

GALVENIE AMATA PIENĀKUMI:

  • organizēt un nodrošināt ostas pārvaldnieka palīga uzdevumu izpildi;
  • nodrošināt ostas pārvaldes lietvedības, administratīvo un saimniecisko darbību;
  • dokumentu un tā satura sagatavošana atbilstoši normatīvo aktu prasībām;
  • ostas pārvaldes biroja darba organizēšana;
  • nodrošināt ostas pārvaldes valdes darba organizēšanu un atbilstošu materiālu sagatavošanu;
  • Eiropas Savienības programmu un fondu projektu piesaiste un īstenošana;
  • nodrošināt un pārraudzīt Jūrmalas pilsētas attīstības programmas 2013.-2020.gadam (pagarināta līdz 2022.gadam) un Jūrmalas ostas attīstības programmas 2015.-2022.gadam aktivitāšu ieviešanu un izpildi

    (t.sk. mērķu, prioritāšu un rīcības virzienu īstenošanu, uzraudzības ziņojuma sagatavošanu);
  • ostas darba plāna izstrādes organizēšana;
  • nodrošināt ostas pārvaldes datu bāzes, mājas lapas aktualizēšanu, satura kontroli;
  • atskaišu un pārskatu sagatavošana.

PIEDĀVĀJAM:

  • darbu uz noteiktu laiku;
  • interesantu, dinamisku un atbildīgu darbu;
  • atsaucīgus un profesionālus kolēģus;
  • stabilu atalgojumu 1140 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas atbilstoši valsts un pašvaldību iestādēs strādājošajiem;
  • sociālās garantijas.

Pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās profesionālās pieredzes aprakstu (CV) līdz 2021.gada 30.novembrim (ieskaitot) nosūtīt uz e-pastu: osta@jurmala.lv ar norādi AMATA VAKANCEI “JŪRMALAS OSTAS PĀRVALDES PĀRVALDNIEKA PALĪGS ”

Sazināsimies ar kandidātiem, kurus uzaicināsim uz konkursa nākamo kārtu.

Tālrunis uzziņām: 29128272, e-pasts: osta@jurmala.lv

Pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13. pantu, informējam, ka:

1) pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi;

2) personas datu apstrādes pārzinis ir PI “Jūrmalas ostas pārvalde, kontaktinformācija: Jomas iela 1/5, Jūrmala, LV-2015, elektroniskā pasta adrese: osta@jurmala.lv. 3) nepieciešama atbilstība Ministru kabineta 2021.gada 9.oktobra rīkojuma Nr.720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī” 5.3 punktam.

PRASMES

Valsts valodas prasme

Augstākā līmeņa 2.pakāpe (C2)

Izglītības līmenis

Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Alga bruto

1140 EUR

Vakances Nr.

211122-108

Uzņēmums

Jūrmalas pašvaldības iestāde "Jūrmalas ostas pārvalde"

Darba vietas adrese

LATVIJA, Dubultu prospekts 11, Jūrmala

Nodarbinātības veids

Darbinieka amats uz noteiktu laiku

Nosaukums

Viena vesela slodze

Darbības joma

Valsts pārvalde

Līgums

Aktuāla līdz

30.11.2021

Pieteikto vietu skaits

1

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Meer informatie