Beschrijving vacature

Zemkopības ministrija (reģistrācijas Nr.90000064161)

izsludina atklātu konkursu uz vakantu ierēdņa amatu uz nenoteiktu laiku (1 vakance)

Lauku attīstības atbalsta departamenta Fondu uzraudzības un informācijas koordinācijas nodaļas vecākais referents (profesijas klasifikatora kods 2422 03)

Amata mērķis ir nodrošināt Latvijas Lauku attīstības programmas un Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai uzraudzības sistēmas izstrādi un tā efektīvu darbību.

Prasības pretendentam:

-    jāatbilst Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām;

-    otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība vai augstākā akadēmiskā izglītība (lauksaimniecībā, ekonomikā vai tiesību zinātnē);

-    vismaz viena gada darba pieredze lauksaimniecības vai lauku ekonomikas jomā (vēlama pieredze stratēģijas un politikas plānošanas dokumentu vai normatīvo aktu projektu izstrādē lauksaimniecības vai lauku ekonomikas jomā);

-    zināšanas par Eiropas Savienībā un Latvijā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem lauksaimniecības un lauku attīstības jomā;

-    labas angļu valodas zināšanas rakstos un mutvārdos;

-    prasme strādāt ar datorprogrammām MS Word, MS Excel, MS Office Outlook, MS PowerPoint un interneta pārlūkprogrammām;

-    jābūt sadarbspējīgam Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātam.

Mēs piedāvājam:

-    interesantu, radošu, dinamisku un atbildīgu darbu atsaucīgu kolēģu vidū;

-    mācību iespējas profesionālai pilnveidei;

-    darbavietu Rīgas centrā;

-    bruto atalgojumu, sākot no 940 eiro līdz 1287 eiro (10. mēnešalgu grupa), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam;

-    veselības apdrošināšanas polisi.

Konkursa pretendenta pieteikumu un profesionālās darbības aprakstu (CV) 10 dienu laikā no sludinājuma publicēšanas dienas Nodarbinātības valsts aģentūras vakanču portālā jāiesniedz vai jānosūta pa pastu uz adresi: Zemkopības ministrija, Republikas laukums 2, Rīga, LV-1981, vai uz e-pasta adresi: Inga.Probaka@zm.gov.lv

Tālrunis uzziņām 67027319, 26447697

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8.panta pirmo daļu, Zemkopības ministrija informē, ka:

1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi;

2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Zemkopības ministrija.

PRASMES

Valsts valodas prasme

Latviešu- augstākais līmenis C

Izglītības līmenis

Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Alga bruto

940 - 1287 EUR

Vakances Nr.

211122-192

Uzņēmums

Zemkopības ministrija

Darba vietas adrese

LATVIJA, Republikas laukums 2, Rīga

Darba laika veids

Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids

Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums

Viena vesela slodze

Darbības joma

Valsts pārvalde

Līgums

Aktuāla līdz

01.12.2021

Pieteikto vietu skaits

1

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is not required
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Meer informatie