Beschrijving vacature

Būvniecības ABC ir viens no pieredzējušākajiem būvniecības preču tirgotājiem ar vairāk nekā 27 gadu pieredzi Latvijas tirgū.

Mūsu panākumu pamatā ir trīs galvenie faktori:

  • klienti, kas ar vēlmēm un vajadzībām veicina mūs meklēt arvien jaunas attīstības iespējas;
  • profesionāli un atbildīgi darbinieki, kas gatavi strādāt vienota mērķa labā;
  • mērķtiecīgs, sistemātisks un neatlaidīgs darbs pie izvirzīto mērķu sasniegšanas.

Aicina pievienoties mūsu komandai  PĀRDEVĒJUS (-AS) dažādās preču nodaļās

Piedāvajam:

  • Darbu starptautiskā uzņēmumā nodrošinot sociālās garantijas, apmācības un profesionālās izaugsmes iespējas.
  • Atalgojumu stundu tarifa likme sākot no  EUR  5.50
  • Apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi
  • Apdrošināšanu par nelaimes gadījumiem
  • Darba apģērbu
  • Atsaucīgus un pozitīvus kolēģus, kā arī kolektīvos pasākumus
  • Piemaksu sistēmu par  sasniegtajiem darba rezultātiem

Darba vietas:

Ata iela 5a, Rīga, LV  1009

Mūkusalas iela 93, Rīga, LV  1004

Biķeru iela 4, Dreiliņi, LV  2130

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is not required
Taalvaardigheden:
  • Russian
  • Basic
Salaris van/tot:
Date of expiry:
Link for more information:

Over het bedrijf

Būvniecības ABC - merchant of construction products with 27 years of experience in the Latvian market . In Būvniecības ABC stores, you will find high-quality goods for all tastes and any level of purchasing power. Būvniecības ABC mainly cooperates and supplies goods for construction companies and is also able to provide an advantageous and competitive price for private customers. Meer informatie