Beschrijving vacature

SIA "SEOBROTHERS" aicina darbā

VADĪTĀJA VIETNIEKS /IZPILDDIREKTORS (INFORMĀCIJAS UN KOMUNIKĀCIJAS TEHNOLOĢIJU JOMĀ)​

Darba pienākumi:​

Plānot, vadīt un koordinēt uzņēmuma administratīvās operācijas.

Kontrolēt dažādas finanšu operācijas.

Kontrolēt izdevumus un nodrošināt racionālu resursu izmantošanu.

Vadīt darba un pārvaldes procedūras un vadīt darbiniekus.

Prasības:

3 gadu pieredze darbā;

Precizitāte un augsta atbildības sajūta;

Labas darba plānošanas un organizēšanas prasmes.

Piedāvājam:

Konkurētspējīgu atalgojumu

Sociālās garantijas

Labus darba apstakļus

Izaugsmes iespējas.

Kontaktinformācija: evelina@seobrotherslv.com

Papildus prasības

Alga bruto: 1142 - 6000 EUR

Vakances Nr.: 211021-125

Uzņēmums: SIA "SEOBROTHERS"

Darba vietas adrese: LATVIJA, Duntes iela 23A, Rīga

Darba laika veids: Normālais darba laiks

Nodarbinātības veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Nosaukums: Viena vesela slodze

Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas

Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku

Aktuāla līdz: 01.04.2022

Pieteikto vietu skaits: 1

Functiebeschrijving
Beroepsveld:
Work experience:
Work experience is required
Duur van de werkervaring:
Between 2 and 5 years
Salaris van/tot:
Date of expiry:

Over het bedrijf

Cienījamie pasākuma dalībnieki un apmeklētāji,Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) reģistrētās vakances ir atrodamas CV un Vakanču portālā, kā arī EURES portālā.NVA profilā ir publicētas vairākas vakances, kuras CV un Vakanču portālā ir atrodamas, izmantojot filtru Bruto alga no 2000 EUR.Ja kāds no darba piedāvājumiem Jūs ir ieinteresējis, rīkojieties atbilstoši vakancē minētajai informācijai par… Meer informatie