Beschrijving vacature

Η εταιρεία Superhome Center (DIY) Ltd, μέλος του Ομίλου CTC, που δραστηριοποιείται στον τομέα του DIY με 6 συνολικά πολυκαταστήματα Παγκύπρια, ζητά να προσλάβει Αποθηκάριους για την Κεντρική Αποθήκη της εταιρείας στη Λευκωσία.

Ευθύνες και Καθήκοντα:

  • Παραλαβή, τακτοποίηση, αποθήκευση εμπορευμάτων, οργάνωση και ομαλή λειτουργία της αποθήκης με βάση τις οδηγίες του Προϊστάμενου
  • Ετοιμασία παραγγελιών
  • Φόρτωση / εκφόρτωση εμπορευμάτων και με τη χρήση μηχανημάτων
  • Μεταφορά εμπορευμάτων μεταξύ αποθήκης και καταστημάτων
  • Εκτέλεση ελέγχου αποθεμάτων ανάλογα με τις οδηγίες του Διευθυντή του Τμήματος
  • Τήρηση όλων των διαδικασιών Ασφάλειας και Υγείας της εταιρείας
  • Τήρηση διαδικασίας καταστροφής αποθεμάτων σύμφωνα με τη διαδικασία της εταιρείας
  • Φροντίδα για την καθαριότητα του χώρου της αποθήκης και καθαρισμός της, σύμφωνα με τις οδηγίες του Προϊστάμενου
  • Άλλες εργασίες αποθήκης